کاربر گرامي

با تشکر از اينکه سايت ما را جهت مشاهده و فعالیت انتخاب کرده ايد. به لحاظ حفظ قانون سايت و همچنين راحتي کاربران اين قوانين را وضع شده است ، که کاربران مي بايست طبق آن عمل کنند . در غير اين صورت مسئولين سايت اين حق را دارند که موضوعات ، مقالات ، اخبار و تمامي توضيحات و در برخي مواقع اكانت آن کاربر را از سايت حذف نمايند. اين قوانين به صورت کامل در زير منتشر شده اند و ممكن است در هر زمان تغيير كند . لطفاً جهت مشاهده آخرين قوانين سايت به پيغامهايي که ممکن است برخي از روزها به هر نحوي به اطلاع كاربران ميرسد دقت فرماييد. اين قوانين بلااستثناء مي باشند و در رابطه با تمامي كاربران از جمله تازه وارد ، فعال ، همكاران سايت ، مديران انجمن ها و… اجرا خواهند شد.. پس از خواندن دقيق اين قوانين گزينه “ضمن مطالعه دقیق اساسنامه ، با همه موارد موافقم” را تيك بزنيد و سپس كليد “ثبت نام” را بفشاريد . شما ميتوانيد براي خواندن قوانين به بخش قوانين سايت نيز مراجعه نماييد.

قوانین ثبت نام در سایت و استفاده از مطالب و امکانات سایت

قانون شماره ۱) تمامي کاربران مي بايست در هنگام ثبت نام در سايت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربري خود استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب، اكانت آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد حتي المقدور نام كاربري را با حروف انگيسي به جاي فارسي ايجاد نماييد همچنين پس از عضويت امكان لغو عضويت توسط كاربر و يا مدير وجود نخواهد داشت.

قانون شماره ۲) کاربران سايت مي بايست در هنگام ارسال پيغام در انجمن ها از کلمات مناسب استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب ، اكانت آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد.

قانون شماره ۳) کاربران مي بايست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پيغامهاي خود از يک موضوع مناسب استفاده نمايند. اين موضوع مي بايست در رابطه با سوال ، مشکل و يا پيغام ايشان باشد. در غير اينصورت در حالتي که کاربر جديد باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مکرر اين موضوع توسط کاربران چه جديد و چه قديم ، برخورد جدي خواهد شد.

قانون شماره ۴) در صورتي که مايل به ارسال مطلبي از يک سايت ديگر مي باشيد ، حتماً منبع آن را ذکر نماييد. در صورتي که مطلب يا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصي بود ، حتماً نام وي را ذکر نماييد.

قانون شماره ۵) لطفاً از ساخت بيشتر از يک حساب در سايت جداً خودداري فرماييد. در صورت مشاهده بيشتر از يک حساب از طرف يک کاربر ، تمامي آنها در اولين فرصت حذف خواهند شد و و دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد

قانون شماره ۶) لطفاً در هنگام طرح سوالات خود آنها را به صورت جداگانه مطرح فرماييد. بدين معني که در صورتي که سوالهاي گوناگوني داريد ، آنها را در چندين ارسال مطرح نماييد و از مطرح کردن تمامي سوالات در يک ارسال خودداري فرماييد .

 

قوانین خرید از فروشگاه سایت

قانون شماره ۱) لطفاً پیش از نهایی کردن خرید خود از صحت اطلاعات و مشخصات فردی خود به خصوص آدرس و شماره تماس اطمینان حاصل نمایید.

قانون شماره ۲) لطفاً در صورتی که خرید شما نهایی شده است و پس از ۳ روز کاری محصول مورد نظر به دستتان نرسید، بلافاصله با مسئول فروش شرکت تماس حاصل نمایید.

قانون شماره ۳) تمامی محصولات فروشگاه دارای ضمانت سلامت بوده و به مدت یک هفته از زمان تحویل کالا توسط مشتری از گارانتی تعویض برخوردار هستند.

 

شرایط گارانتی محصولات

ارجاع سفارش
جنس فروخته شده پس گرفته و تعویض می‌شود!
امکان مرجوع کردن و یا تعویض کالا، “بر اساس شرایط ذکر شده در ادامه” برای کلیه‌ی محصولات موجود در این فروشگاه وجود دارد.
بدین منظور لازم است قبل از پس فرستادن محصول، از طریق ایمیل (sales@posedge.ir) یا تماس تلفنی با فروشگاه، هماهنگی‌های لازم جهت کسب مجوز مرجوعی را به عمل آورد.
شرایط مرجوع کردن سفارش جهت عودت وجه خرید:
–  محصول بایستی در بسته بندی آک و باز نشده به همراه کلیه‌ لوازم جانبی باشد.
–  مهلت ارجاع محصول ۳ روز از زمان دریافت توسط مشتری است.
–  هزینه‌‌ی ارسال محصول به فروشگاه بر عهده‌ی مشتری است.
–  عودت وجه (با کسر هزینه‌ی ارسال) ظرف مدت زمان حداکثر ۳ روز کاری  از زمان دریافت محصول توسط فروشگاه انجام می‌پذیرد.
شرایط مرجوع کردن سفارش جهت تعویض:
–  مهلت ارجاع محصول جهت تعویض (به علت خرابی یا نقص در محصول فروخته شده) حداکثر ۵ روز از زمان دریافت توسط مشتری است.
–  امکان تعویض تنها در صورتی است که اشکال موجود در دستگاه از طرف سازنده باشد. فروشنده هیچ گونه تعهدی در برابر عیوب بوجود آمده ناشی از استفاده ناصحیح یا هرگونه دستکاری سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری محصول ندارد.
–  محصول باید در بسته بندی اصلی و به همراه کلیه‌ی لوازم جانبی، به علاو‌ه‌ی یک یادداشت کوچک حاوی توضیحی در مورد مشکل آن باشد.
–  هزینه‌‌ی ارسال محصول به فروشگاه بر عهده‌ی مشتری است.

 

با اميد به اينکه با به کارگيري قوانين سايت و دستورالعملهايي که در آينده به آنها اضافه خواهد شد بتوانيم رضايت شما کاربر گرامي را جلب کنيم, به اميد ساعات خوش در هنگام مشاهده اين سايت براي شما.